Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 202
Статистика
Форма входу
Матеріали і вироби


Матеріали для влаштування облицювання й опорядження гіпсокартонних конструкцій

Як підготовку основ під облицювання гіпсокартонними виробами використовують ґрунтувальні суміші.

«Кнауф Бетоконтакт» — це готова до використання ґрунтовка рожевого кольору на основі полімерної дисперсії з лугостійким кварцовим піском. Використовують для покращання адгезії між основою (щільних та майже не поглинаючих вологу поверхонь, таких як бетон, силікатна цегла) та клеєм для приклеювання ГКП. Витрати: 350 г/м2 (рис. 1.4.4).

 

 

 

Рис. 1.4.4. Відро, в якому випускається ґрунтовка «Кнауф Бетоконтакт»

«Кнауф Путцґрунд» — готова до використання ґрунтовка білого кольору, призначена для оброблення різних гігроскопічних поверхонь для їх укріплення перед обшивкою ГКП, а також ґрунтування гіпсокартонних плит перед нанесенням декоративних штукатурок «Кнауф». Витрати: 200—300 мл/м2 (рис. 1.4.5). Час її тужавіння і висихання не перевищує 24 год.

 

 

Рис. 1.4.5. Відро, в якому випускається ґрунтовка «Кнауф Путцґрунд»

 

«Кнауф Ґрундерміттель» — готова до використання полімерна дисперсія з високою лугостійкістю. Застосовується при проведенні робіт у середині приміщення для ґрунтування сильно вбирних основ, на яких без попередньої обробки відбувається розтріскування штукатурки, що ускладнює нормальний робочий процес. Ґрунтовку «Ґрундерміттель» випускають у відрах місткістю 15 кг. При розведенні водою у співвідношенні 1 : 3 витрати ґрунтовки становлять 0,1 кг на 1 м2 поверхні стіни (рис. 1.4.6). Роботи з нанесення ґрунтовки можна виконувати при температурі не нижче +5 °С.

 

 

 

Рис. 1.4.6. Відро, в якому випускається ґрунтовка «Кнауф Ґрундерміттель»

«Кнауф Тіфенґрунд» — швидко висихаюча, безколірна, готова до використання ґрунтовка глибокого проникнення для вбирних поверхонь. Рекомендується під час підготовки поверхні обшивки з ГКП під подальше опорядження їх з метою нормалізації адсорбції. Ґрунтовка не містить розчинників та має високу лугостійкість. Вона не шкідлива для здоров’я, дає можливість дихати огороджувальним конструкціям, пропускаючи водяну пару. Витрати: 70—100 г/м2 (рис. 1.4.7).

 

 

 

Рис. 1.4.7. Відро, в якому випускається ґрунтовка «Кнауф Тіфенґрунд»

 

Для надання гіпсокартонній конструкції завершеного вигляду шви між елементами обшивок мають бути зашпаровані й оброблені. З цією метою та для суцільного шпаклювання під час підготовки гіпсокартонної конструкції до подальшого опорядження фарбами, плиткою, шпалерами тощо компанією розроблено ряд шпаклівок.

«Кнауф Уніфлотт» — спеціальна шпаклівка, виготовлена з гіпсу з певними добавками; використовують для шпарування швів між гіпсокартонними плитами без застосування армувальних стрічок. Випускається у вигляді сухої суміші в мішках по 5 та 25 кг (рис. 1.4.8).

 

 

 

Рис. 1.4.8. Мішки для зберігання сухої суміші шпаклівки «Кнауф Уніфлотт»

«Кнауф Фуген» — шпаклівка, виготовлена з гіпсу з добавками, які сповільнюють тужавіння й утримують вологу. Застосовують: для шпарування швів між гіпсокартонними плитами з використанням армувальної стрічки; для ремонту і шпаклювання поверхонь з бетону та різних будівельних елементів і виробів з гіпсу; для приклеювання гіпсокартонних плит до рівних панелей. Шпаклівка не шкідлива для здоров’я, не має запаху. Випускається у вигляді сухої суміші в мішках по 5, 10 та 25 кг.

Для зарівняння стиків між ГВЛ слід використовувати шпаклювальну суміш Фуген ГВ, що являє собою суху суміш на основі гіпсового в’яжучого зі спеціальними домішками, розчинювану водою у співвідношенні 1 : 0,8 (рис. 1.4.9).

 

 

 

Рис. 1.4.9. Мішки для зберігання сухої суміші шпаклівки «Кнауф Фуген»

НР «Фініш» — шпаклівка на основі гіпсу, призначена для нанесення остаточного тонкого шару на попередньо вкладену основу: шпаклівку «Уніфлотт» або «Фуген», а також для остаточного суцільного шпаклювання гіпсокартонних та інших поверхонь. Випускається у вигляді сухої суміші в мішках по 5 та 25 кг (рис. 1.4.10). Витрати: 1,1 кг/ м2 при товщині шару 1 мм.

 

Рис. 1.4.10. Мішки для зберігання сухої суміші шпаклівки НР «Фініш»

Клей «Стіропорклебер» використовують для приклеювання пінополістиролу і мінераловолокнистих плит на стіни і стелі всередині приміщень. Витрати: 350—500г/м2 при нанесенні гребінковим шпателем та 1кг/м2 при суцільному нанесенні на плити.

«Перлфікс» — це спеціальний монтажний клей на основі сухої гіпсової суміші для приклеювання гіпсокартонних плит до поверхонь огороджувальних конструкцій з нерівностями до 20 мм, а також для приклеювання до огороджувальних конструкцій і ГКП теплоізоляційних матеріалів (пінополістирол, мінеральна вата). Витрати: 5—6 кг/м2 (рис. 1.4.11).

 

 

 

Рис. 1.4.11. Мішки для зберігання сухої суміші монтажного клею «Перлфікс»

Гідроізоляція «Кнауф Флехендіхт» — готова до використання дисперсія синього кольору, що не містить розчинників і бітуму, використовується для гідроізоляції поверхонь ГВЛ і ГКЛ в зоні потрапляння води у санаторно-технічних приміщеннях (ванній кімнаті, душовій та ін.). Витрати: 250—450 г/м2 на один шар (рис. 1.4.12).

 

 

 

Рис. 1.4.12. Відро, в якому випускається дисперсія гідроізоляції «Кнауф Флехендіхт»

 У місцях з’єднання стін між собою та стін з підлогою застосовують самоклейку гідроізоляційну стрічку «Флехендіхтбанд».

Як теплоізолювальний матеріал у конструкціях перегородок, мансардних приміщеннях, а також у конструкціях підвісних стель і для облицювання стін рекомендується застосовувати мінераловатні плити на синтетичному єднальному за ГОСТ 9573 і ТУ 5762-005-45757203-00 або скловатні плити на синтетичному єднальному за ГОСТ 10449.

Пошук
Годиник
Календар
Погода
 
 
Середа В.В. © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz