Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 201
Статистика
Форма входу
Встановлення каркасу
Збірка каркаса здійснюється шляхом монтажу оцинкованого профілю під гіпсокартон.
Наведу приклад металевих профілів для монтажу гіпсокартону: направляючий профіль (ПН), що направляє профіль для стелі (ПНП), стієчний профіль (ПС), стельовий профіль (ПП), а також кутовий профіль (ПУ).

Зображення

Основні будівельні елементи облицювання:
- Гіпсокартонний КНАУФ-лист (можливо в комбінації з КНАУФ-Термопанель);
- Металеві профілі стельовий (ПП 60/27) і спрямовує (ПН 28/27).

З яких складових конструкцій відбувається монтаж профілю для облицювання стін з ГКЛ: складаються із стійок і напрямних, прикріплених до стіни за допомогою прямих підвісів. Роль вертикальних стійок виконує стельовий профіль ПП-профіль 60х27, що вмонтовується в напрямних стельовим профілем ПНП-28х27. Прямі підвіси, фіксуються до стіни і до стійки саморізами.

Зображення

Зробивши установку каркаса під гіпсокартон, до самої конструкції профілю починають кріпити саморезами листи гіпсокартону. Довжина саморізів становить від 25 мм і більше.
Одношарова або двошарова облицювання стін з гіпсокартону на металевому каркасі, закріпленому на базовій стіні. Комплектна система Кнауф. .


Зображення

Застосовується в приміщеннях різного призначення, як при реконструкції, так і в новому будівництві з метою обробки стін, а також для поліпшення тепло-і звукоізоляції приміщень. Поверхня облицювання стін гіпсокартонними листами гкл кнауф передбачає подальшу фінішну обробку, наприклад, фарбування, обклеювання шпалерами, облицювання плиткою Вага конструкції 1 кв. м - близько 15 (26) кг Мінімальна висота облицювання - близько 45 (58) мм Висота облицювальних стін - до 10 метрів
1. Лист гіпсокартонний КНАУФ-ГКЛ (ГКЛВ)
2. Профіль стельовий ПП 60/27
3. Профіль направляючий ПНП 28/27
4. Підвіс прямий 60/27
5. Стрічка ущільнювальна
6. Дюбель "К" 6/35
7. Шуруп LN 9
8а. Шуруп TN 25 - 8б. Шуруп TN 35
9. Профіль кутовий - 10. Стрічка армована
11. Шпаклівка "Фугенфюллер" ("Уніфлот")
12. Грунтовка глибока універсальна
Пошук
Годиник
Календар
Погода
 
 
Середа В.В. © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz